Dowody pamięci...

            Urodzinowy Wieczór Pamięci Anny German,                                  zorganizowany przez Fundację Diamentowy Głos (Warszawa, 17.02.2014 r.)

     17.02.2014 r. w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki (Warszawa) odbył się Urodzinowy Koncert Pamięci Anny German. 14.02.2014 r. nasza Ania skończyłaby 78 lat...

     Koncert został zorganizowany przez Fundację Diamentowy Głos, która wspiera młode talenty. Prezes Fundacji, Ludmiła Piechowska, zaprosiła do udziału w tym szczególnym Wieczorze wyjątkowe osoby: laureatki Konkursu Wokalnego "Wiktoria 2013" -  Martę Grabowską, Sylwię Marut i Aleksandrę Kosiec, Krzysztofa Cwynara - piosenkarza i przyjaciela Anny German, a jako Goście Specjalni wystąpili Natalia Kovalenko - utalentowana sopranistka, która w niezwykle ujmujący sposób śpiewa piosenki Ani (i nie tylko) oraz Wolodymyr Kovalenko (Tata Natalii), szanowany i ceniony baryton, występujący na koncertach zarówno  w Polsce, jak i na Ukrainie. Państwu Kovalenko akompaniował znany pianista Włodzimierz Trzeciak.                                                                                                                                                  

Piosenek z repertuaru Ani nie było końca... Na pewno była tam razem z nami i uśmiechała się przyjaźnie. Również dlatego, że podczas Spotkania została wyświetlona prezentacja multimedialna z Anią w roli głównej, podczas której można było zobaczyć i usłyszeć tę wyjątkową Artystkę             i wspaniałego Człowieka. 

Fotorelacja: